Студенти-медики врятували у поїзді чоловіка, який пережив клінічну смерть

Студенти-медики врятували у поїзді чоловіка, який пережив клінічну смерть Фото: з вільних джерел

"Четверо студентів медичного коледжу їхали на практику, коли чоловіку поруч стало зле. За словами одного зі студентів, у нього почалися судомні припадки, а голова почала закидатися назад", — повідомляє ТСН. Об этом сообщает dneprcity.in.ua со ссылкой на СМИ.

У чоловіка не прослуховувався пульс, тому вони поклали чоловіка на підлогу і почали реанімувати.

Поки троє студентів рятували чоловіка, четвертий викликав швидку та звернувся до машиніста, аби зупинив потяг. Медики забігли до вагону через 6 хвилин і продовжили порятунок.

Через 26 хвилин реанімації чоловік врешті задихав. Медики пояснюють, що у поїзді у 63-річного чоловіка стався серцевий напад і він був у стані клінічної смерті.

Цього року усі четверо студентів закінчують свій коледж: один стане фельдшером, а інші продовжать навчання.

Раніше ми писали про, що у Харкові правоохоронець, який перебував у маршрутці поза службою, врятував пасажирів від аварії, коли водію маршрутки стало погано.

Нагадаємо, що з 1 квітня у всіх регіонах почнеться модернізація оперативно-диспетчерських служб. На реалізацію пілотного проекту з розвитку системи екстреної медичної допомоги в держбюджеті на 2019 рік передбачено 1 млрд₴


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/studentymedyky_vryatuvaly_u_poizdi_cholovika_yakyy_perezhyv_klinichnu_smert_290686.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя