Valentyn Pugachov: "Мій луччий друг Діма нарешті приїхав із Китая! Да, ..."

Valentyn Pugachov в facebook:

Мій луччий друг Діма нарешті приїхав із Китая! Да, цей той пацан, про якого я писав ряд публікацій, поки він був у Піднебесній http//bit.ly/2uAjG4U , http//bit.ly/2uAjG4U , http//bit.ly/2tqJRva Ми не бачились рівно 160 днів. Між нами лежали кілометри, існували країни, змінювались пори року, солідарність перетворювалась на прочні узи, дружба переростала в надійність і довіру, біль виливався в скайп, а память про старі добрі времена ждала сьогоднішнього поста. Об этом сообщает inosmi.in.ua со ссылкой на СМИ.

Діма це ... постмодерна модель настоящого человека. я щиро. Він рішив в один момент забить хер на все поточне нудне і не дуже перспективне, на те, чого хоче душа і його авантюризм. Він зробив те, чого багато з нас не хоче робити. Він ризикнув і вийшов з зони комфорту, щоб перетворити свій світ і світ кількох дюжин китайських агентів змін на much fucking better place to live.

Сьогодні ми з ним пройшлись київським вечером по Подолу. З нами по ходу познакомилось три девушки на набережній, дві женщини в метро і ще дві девушки на ескалаторі. Переконавшись, що дівчонки нас досі находять красивими і молодими мужчинами, ми спокійно пішли додому їсти окорочка, морожено Рудь і общаться про Китай, Україну, Ілона Маска і, звісно, тіндер. Як в старі добрі.

Пасіба, старий, шо вернувся. Хоть і ненадовго. Зажжом це прохладне українське літо нашими жаркими темпераментами!Valentyn Pugachov


ТОП новости

Вход

Меню пользователя